Vysokotlakové čistenie kanalizácií a odpadov

Moderná metóda pre čisté kanalizácie a odpady. Vysokotlakové čistenie kanalizácie je v súčasnosti jednou z najmodernejších a najúčinnejších metód na čistenie kanalizácií a odpadov. Naše služby vysokotlakového čistenia kanalizácie sú zamerané na detailné a dôkladné vyčistenie potrubí, vďaka čomu zabezpečíme, že potrubie zostane bez akýchkoľvek prebytočných usadenín.

Naše práce realizujeme s použitím špičkového zariadenia od renomovaného výrobcu, konkrétne s modelom RIDGID KJ-3100. Táto prenosná tlaková vodná čistička poskytuje skutočný pracovný tlak 205 barov, čo umožňuje použitie v domácnostiach ale aj vo veľkých komerčných a priemyselných aplikáciách. Pomocou tejto technológie sme schopní pretlačiť cez potrubie vysoko pružnú a ľahkú hadicu, ktorá efektívne odstraňuje rôzne typy znečistenia ako sú kalové, mydlové, tukové či sedimentové.

Pri spätnom ťahaní hadice potom dôjde k tlakovému vyčisteniu potrubia a vypláchnutiu nečistôt. Tento proces obnovuje plnú prietokovú kapacitu odpadového potrubia bez potreby použitia chemických prostriedkov.

Naši skúsení a školení profesionáli dokážu efektívne a bez problémov vyčistiť akúkoľvek kanalizáciu, odtok alebo odpad. Takéto čistenie predchádza budúcim komplikáciám a zároveň šetrí životné prostredie. Po našom zásahu ostáva potrubie ako nové. Využívame najmodernejšie stroje na vysokotlakové čistenie kanalizácie od overených spoločností. .