Frézovanie a krtkovanie kanalizácie

Riešenie pre staré potrubia a koreňové prekážky. V oblasti udržiavania kanalizačných systémov sa mnoho krát stretávame s problémami, ako sú staršie potrubia postihnuté prerastaním koreňmi, tvorbou inkrustov alebo zatvrdnutými usadeninami. V KaeS kanalizácie dokážeme tieto problémy vyriešiť využitím špeciálnymi frézovacími tryskami, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvládli úlohy, kde klasické čistenie tlakom vody zlyháva. Naše techniky frézovania a krtkovania sú špeciálne upravené pre staršie a náročnejšie potrubné systémy. Využívame
RIDGID K-60 - kompaktnú špirálovú čističku , ktorá je ideálna pre prácu v stiesnených priestoroch, zároveň poskytujúc dostatočný výkon na odstránenie aj tých najnáročnejších upchávok. Jej účinnosť spočíva v kombinácii točenia a vibrovania dlhej kovovej pružiny, ktorá dokáže preniknúť hlboko do potrubia a efektívne odstraňovať prekážky.

Dokonalá kombinácia indukčného motora, kanalizačnej špirály a praktického jednoduchého ovládania umožňuje ľahkú optimalizáciu výkonu podľa intenzity potrebného čistenia. Naša metóda nie len efektívne rieši problémy so starými potrubiami, ale tiež zabezpečuje funkčnosť kanalizačných systémov na dlhšie obdobie. Naši profesionáli poskytujú najefektívnejšie riešenia spojené s frézovaním a krtkovaním potrubia. Postarajú sa o jednoduché čistenie alebo komplexné riešenie problémov s upchatou kanalizáciou. Naša kombinácia moderných technológií a skúsených technikov zaručuje, že každá práca bude vykonaná s najvyššou mierou profesionalizmu a efektívnosti.