Ťahanie žumpy

Aké služby poskytujeme?

Poskytujeme profesionálne služby v oblasti čistenia žúmp a septikov. Využívame najmodernejšiu techniku, ktorú obsluhujú certifikovaní pracovníci.

K základnej údržbe kanalizačných sietí patrí ich pravidelné (preventívne) čistenie, čím sa predchádza výskytu nežiaducich havarijných stavov na kanalizačnej sieti. Používame najmodernejšie vysokotlakové čistenie kanalizácie (čistenie tlakom vody), ktoré je najpoužívanejším spôsobom čistenia kanalizácie vo svete.

Miesta nášho pôsobenia

Stará Ľubovňa - Chmeľnica, Čirč, Ďurková, Forbasy, Hajtovka, Haligovce, Hniezdne, Hraničné, Hromoš, Jakubany, Jarabina, Kamienka, Kolačkov, Kremná, Kyjov, Lacková, Legnava, Lesnica, Litmanová, Lomnička, Ľubotín, Malý Lipník, Matysová, Mníšek nad Popradom, Nižné Ružbachy, Nová Ľubovňa, Obručné, Orlov, Plaveč, Plavnica, Podolínec, Pusté Pole, Ruská Voľa nad Popradom, Šambron, Šarišské Jastrabie, Starina, Stráňany, Sulín, Údol, Veľká Lesná, Veľký Lipník, Vislanka, Vyšné Ružbachy
Kežmarok - Abrahámovce, Bušovce, Červený Kláštor, Havka, Holumnica, Hradisko, Huncovce, Ihľany, Jezersko, Jurské, Kežmarok, Krížová Ves, Lechnica, Lendak, Ľubica, Majere, Malá Franková, Malý Slavkov, Matiašovce, Mlynčeky, Osturňa, Podhorany, Rakúsy, Reľov, Slovenská Ves, Spišská Belá, Spišská Stará Ves, Spišské Hanušovce, Stará Lesná, Stráne pod Tatrami, Toporec, Tvarožná, Veľká Franková, Veľká Lomnica, Vlková, Vlkovce, Vojňany, Vrbov, Výborná, Žakovce, Zálesie

Výhody použitej technológie

Pomocou vozidiel na čistenie kanalizácie sme schopný vyčistiť kanalizáciu akéhokoľvek priemeru bez rozdielu stupňa zanesenia.

  • vysoký sací výkon,
  • veľký kalový priestor - 8 m³,
  • vysoký pracovný výkon tlakového zariadenia,
  • diaľkové ovládanie nadstavby,
  • úspora vody k novému naplneniu odlučovačov.

Vývoz septikov a žúmp

Naša firma sa špecializuje na vývoz a likvidáciu odpadov. Súčasťou vývozu je aj riadny preplach septikov, žúmp a nádrží. Vykonávame aj vývoz kalov z čističiek a tukových kuchynských lapačov. Popri týchto činnostiach sa zameriavame na domácnosti (fyzické osoby) a firemných zákazníkov (právnické osoby).

Ekologická likvidácia odpadov

Všetkým zákazníkom z radov fyzických i právnických osôb vystavujeme po dokončení vývozu doklad o ekologickej likvidácii na všetky likvidované odpady. Pokiaľ chcete mať pokoj a istotu, že vám septik či žumpa nepretečie, môžete si u nás objednať pravidelné vyváženie a ekologickú likvidáciu odpadov. Postaráme sa aj o preplach a vyčistenie septikov, nádrží, žúmp a ďalších odpadových zariadení. Odpadnú vám aj starosti s vybavovaním potrebných dokladov, ktoré požadujú kontrolné orgány.

Naša práca