Pracujeme aj napriek mimoriadnej situácii a samozrejme dodržiavame všetky bezpečnostné opatrenia.

Čistenie odpadov a kanalizácií vo Svite

0907 159 391 | 0907 413 088

O nás


Zablúdili ste na našu stránku, no nejde o náhodu? Zrejme sa vaša kanalizácia nachádza v nezávidenia hodnej situácii. Sme radi, že ste sa odvážili riešiť problém včas. Vy zas môžete byť radi, že čoskoro bude váš problém vyriešený. Stačí pár krokov a vaša kanalizácia či odpad budú čisté ako „ľalia“. Na začiatok by sme vám radi predstavili našu prácu.

Momentálne koketujete s mladou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá komplexnou problematikou čistenia, opráv, lokalizácie, no tiež moderného monitorovania kanalizácie. Okrem klasického čistenia poskytujeme aj komplexné služby za priateľskú cenu. Vyčistenie kanalizácie vykonávame od malých profilov (vrátane čistenia odpadov), cez čistenie potrubia bežných kanalizácií, až po čistenie plôch veľkých priemerov či nádrží. Rodinným domom, bytom, výrobným podnikom, družstvám aj administratívnym priestorom dokážeme byť k dispozícii počas 24-hodín v akýkoľvek deň!

Vysokotlakové čistenie


Vysokotlakové čistenie kanalizácie patrí v súčasnej dobe k najmodernejším metódam čistenia kanalizácie a odpadov. Tlakové čistenie kanalizácie dokáže precízne prečistiť potrubie, ktoré ostane bez akýchkoľvek prebytočných usadenín.

Elektro-mechanické čistenie


Ide o efektívne a hlavne ekologické čistenie kanalizácie, ktoré prvotriedne uvoľní zhyby v potrubí a poľahky odstráni špinu aj nánosy po celej šírke či dĺžke potrubia. Je to tiež rýchla metóda, pri ktorej netreba robiť zbytočné vykopávky ani iné mechanické zásahy.

Frézovanie-krtkovanie potrubia


U starších potrubí dochádza často vplyvom prírody k prerasteniu koreňmi, k tvorbe inkrustov aj zatvrdnutých usadenín. V takom prípade by na rad mali prísť špeciálne frézovacie trysky, ktoré dokážu vyčistiť aj miesta, kde zlyhalo klasické čistenie tlakom vody.

Monitorovanie kanalizácií


U nás vaša spokojnosť nemusí končiť „len“ pri čistení! Ponúkame tiež TV monitorovanie konkrétneho upchaného miesta. Pýtate sa, načo je to vôbec dobré? Ak sa vám totiž potrubie upcháva opakovane, vďaka zmonitorovaniu kritického miesta môžete problém zažehnať nadobro!

Lokalizácia poruchy


Aby sa vám naše služby náhodou nemálili, vzniknutý problém nielen zmonitorujeme, ale dokážeme ho aj presne lokalizovať. Načo? Aby ste predišli zbytočným demolačným a stavebným prácam veľkého rozsahu či akýmkoľvek nečakaným prekvapeniam!
parallax background

Pracujeme s prestížnou technikou


Čistenie a údržba kanalizácií iste nepatria medzi najfrekventovanejšie činnosti vo vašich objektoch. Keď však nastane problém, kanalizácii a jej problému neujdete. V takom prípade treba nájsť partnera, ktorý vám zabezpečí nielen preventívne prehliadky a pravidelné služby, ale ktorý bude schopný aj okamžite zasiahnuť v prípade väčšej havárie. My sme spoľahlivého partnera našli v kvalitných strojoch overenej značky RIDGID, ktorá je už od roku 1923 symbolom istoty a najvyššej kvality pre všetkých profesionálov.

Čo zavážilo pri výbere mechaniky RIDGID? To, že značka ponúka niekoľko jedinečných funkcií s jednoduchým ovládaním aj pre tie najnáročnejšie čistenia odpadov a kanalizácií. Jednou z konštrukčných charakteristík pri vývoji náradia RIDGID je predovšetkým požiadavka efektívnej práce. Všetky výrobky sú preto konštruované s ohľadom na pohodlie pri práci, pričom stroje umožňujú požadovaný výkon pomerne rýchlo, no stále na úrovni prvej triedy. Aj preto sa náradie RIDGID na celom svete radí medzi popredné čistiace prístroje. Náradie je tak číslom jedna, samozrejme, aj v spoločnosti KaeS.

Dosť bolo špiny!


Ako sme už spomínali, sme pre vás k dispozícii NONSTOP. Kanalizácie a odpady čistíme v okresoch Stará Ľubovňa, Kežmarok, Poprad, Levoča, Sabinov, Bardejov, Prešov, Svidník. Ak vás teda trápi akýkoľvek problém z nepríjemného segmentu odpadov a kanalizácií, nehanbite sa a začnite ho s nami riešiť čo možno najskôr.
Podávame vám pomocné ruky, v ktorých je dostatok energie na odborne vykonanú prácu:

Kontakt


Nová Ľubovňa č.848, 065 11
IČO: 43634036 DIČ: SK1078569085